Plán akcí 11/1/2019 - 11/30/2019

  • 1/11
    Friday
  • 2/11
    Saturday
  • 3/11
    Sunday
  • 4/11
    Monday
    Jak klasifikovat a hodnotit žáky -cizincev ČJ
    Jak se stát farmářem - Agro Hrádek
    Chata Hrádek
  • 5/11
    Tuesday
    VOLBA POVOLÁNÍ 2019"
    Jak se stát farmářem - Agro Hrádek
    Chata Hrádek
    Evropský MiniParlament Mladých diplomatů
    08:00 - 13:50 simulace Evropského Parlamentu Pavel Telička
    Podzim s právem
    16:00 - 18:00
  • 6/11
    Wednesday
    Jak se stát farmářem - Agro Hrádek
    Chata Hrádek
    Schůzka učitelů matematiky
    15:00
    Vyhodnocení soutěže: Co mi připomíná Francii
    17:30 Francouzská aliance - Ostrava
  • 7/11
    Thursday
    Basketbal chlapci
    Konference - Nadaní žáci v MSK
    Dolní oblast Vítkovic
    Střední vzdělávání z pohledu ČŠI
    Terénní cvičení - Klimkovice
    Jak se stát farmářem - Agro Hrádek
    Chata Hrádek
  • 8/11
    Friday
    Fyzikální náboj
    Jak se stát farmářem - Agro Hrádek
    Chata Hrádek
    Přednáška - Studio bez kliky: Leták, pamflet, samizdat
    08:00 - 09:35 Městská knihovna Odchod ze školy v 8:00, po návratu pokračuje 2. vyučovací hodina.
    Přednáška - Studio bez kliky: Leták, pamflet, samizdat
    09:55 - 11:35 Městská knihovna Odchod ze školy v 9:30, po návratu pokračuje 4. vyučovací hodina.
    Přednáška - Studio bez kliky: Leták, pamflet, samizdat
    10:50 - 12:25 Městská knihovna Odchod ze školy v 10:50, po návratu pokračuje 5. vyučovací hodina.
  • 9/11
    Saturday
  • 10/11
    Sunday
  • 11/11
    Monday
    Mgr. Ondřej Novák - beseda v rámci akce Advokáti do škol
    08:00 - 09:35
    Porada s předsedy PK
    09:35 - 09:55
    Bobřík informatiky - kategorie Senior
    09:55 - 10:40
  • 12/11
    Tuesday
    Bobřík informatiky
    QA, SxA - Oc, Oc/Ku
    Prevence negativních jevů
    08:00 - 09:35
    Industriální historie slezského regionu, fyzikální aspekty elektromobilu
    09:55 - 10:40
    Podzim s právem
    16:00 - 18:00
  • 13/11
    Wednesday
    Bobřík informatiky
    KA - Ku - J3
    Testování - ČŠI
    08:00 - 09:35 Třída 1.A - v rámci výuky IVT
    Testování - ČŠI
    08:00 - 09:35 Třída 1.A - v rámci výuky IVT
  • 14/11
    Thursday
    Bobřík informatiky
    TA - Ga - VT1
    Soutěž mladých zoologů 2019
    Příprava plesové výzdoby
    Porada pedagogického sboru
    14:00
    Třídní schůzky
    16:00 Zahájení v aule v 16:00
  • 15/11
    Friday
    Těší nás svoboda
    Projektový den v rámci oslav 30 let sametové revoluce
    XXV. sympiozium SUF
    13:05
  • 16/11
    Saturday
    XXV. sympiozium SUF
  • 17/11
    Sunday
    XXV. sympiozium SUF
  • 18/11
    Monday
    Seminář geoinformatiky
    13:55
  • 19/11
    Tuesday
    Prevence negativních jevů
    08:00 - 09:35
    Testování ČŠI
    09:55 - 11:35 Třída QA - v rámci výuky IVT
    Testování ČŠI
    09:55 - 11:35 Třída QA - skupina IVT1 - Lu
    Doba plastová
    09:55 - 11:35 doc. Ing. Roman Čermák, Ph.D. Fakulta technologická Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  • 20/11
    Wednesday
  • 21/11
    Thursday
    Lingvistická olympiáda - školní kolo
    09:55 - 11:35
    Den otevřených dveří
    15:00 - 18:00
  • 22/11
    Friday
    Školní časopis roku 2019 - Brno
    Generálka na maturitní ples
    - Oktáva A - sraz v 8:00 v Chotěbuzi, generálka do 11:00 + chystají sál, oběd od 12:00, výuka bude 5. a 6. vyučovací hodinu - 4.A - výuka probíhá 1. a 2. vyučovací hodinu, oběd od 9:35, sraz v Chotěbuzi v 11:00, generálka do 14:00
  • 23/11
    Saturday
    Maturitní ples
    19:00
  • 24/11
    Sunday
  • 25/11
    Monday
    Bible a my - okresní kolo
    10:50 - 11:35
  • 26/11
    Tuesday
  • 27/11
    Wednesday
  • 28/11
    Thursday
    Mezinároní konference učitelů francouzštiny
    Přednáška - Dárcovství dřeně
    08:00 - 09:35
    Akce k mezinárodnímu dni učitelů francouzštiny
    09:55 - 11:35
  • 29/11
    Friday
    Mezinároní konference učitelů francouzštiny
    Volejbal - chlapci
  • 30/11
    Saturday
    Mezinároní konference učitelů francouzštiny

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"