Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín, příspěvková organizace
v
v

Změny v rozvrhu Thursday 29. 9.

Třídy 3.A a SpA - Sportovně turistický kurz Chorvatsko - dohled Zí/Vč/Li/Md. Žáci, kteří se neúčastní STK, se učí ve třídách uvedených v rozpisu na Ámosovi.

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Beniač Petr
1 supl. (Dn) D 1.PA SxA
11:25 - 11:45 Sportovní hala  
Bernatíková Kateřina
5a navíc Č 2.A 2.A
Dluhošová Iva
3 spojeno (Zí) Č 2.SA (Mcv1) SA
4 spojeno (Zí) Č 2.SA (Mcv2) SA
Duda Radek
2 supl. (Vč) M 2.A OkA
4 navíc M 2.A 2.A
Gaierová Melánie
3 Suplovací pohotovost  
4 supl. (Vč) F 1.A (Tvd) F
4 spojeno (Md) F 1.A (Tvh) F
13:50 - 13:55 II.patro  
Jírová Lenka
9:35 - 9:55 II.patro  
Köllnerová Daniela
1 navíc A 2.SA (A2) TA
12:25 - 13:05 Jídelna  
Kufová Denisa
5a supl. (Vč) TV 3.TA (Tvh) SH1
12:25 - 12:45 Sportovní hala  
Labaj Václav
5b supl. (Li) D 6.SA SxA
6 supl. (Dn) D 4.A 4.A
Lipowská Andrea
1 navíc A 2.SA (A1) SA
2 Suplovací pohotovost  
11:35 - 12:15 II.patro  
Nogová Dagmar
4 Suplovací pohotovost  
Sikorová Jarmila
3 spojeno (Md) M 1.A (Tvh) 3.A
5a supl. (Md) TV 3.TA (Tvd) SH2
6 spojeno (Vč) TV 1.PA (Tvh) SH2
13:50 - 14:00 Sportovní hala  
Šteflová Andrea
11:35 - 12:15 I.patro  
4. les.Výměna dohledu
Změny v rozvrzích tříd
1.A
3 M Tvd 3.A spojí Si (Vč)
3 M Tvh 3.A spojí Si (Md)
4 F Tvd F supluje Ga (Vč)
4 F Tvh F spojí Ga (Md)
1.PA
1 D SxA supluje Bn (Dn)
6 TV Tvh SH2 spojí Si (Vč)
2.A
2 M OkA supluje Du (Vč)
4 M 2.A navíc Du
4 M Mcv1 odpadá (Du)
4 Č Čcv2 odpadá (Br)
5a Č 2.A navíc Br
5a M Mcv2 odpadá (Du)
5a Č Čcv1 odpadá (Br)
2.SA
1 A A1 SA navíc Lo
1 A A2 TA navíc Kl
1 OV odpadá (Md)
3 Č Mcv1 SA spojí Dl (Zí)
4 Č Mcv2 SA spojí Dl (Zí)
3.A
0. - 8. les. Sportovně turistický kurz
3.TA
5a TV Tvd SH2 supluje Si (Md)
5a TV Tvh SH1 supluje Kv (Vč)
4.A
1 ANT1 Ant1 odpadá (Li)
2 ANT1 Ant1 odpadá (Li)
6 D 4.A supluje La (Dn)
6.SA
5b D SxA supluje La (Li)
7 ZSV odpadá (Dn)
7.SA
0. - 8. les. Sportovně turistický kurz
8.OA
1 ANT1 Ant1 odpadá (Li)
2 ANT1 Ant1 odpadá (Li)
Pedagogický dohled u třídy:
3.A
Hodina: 0. - 8. les., Učitel: Lisztwan Adam, Moldrzyk Richard, Vlček Martin, Zíka Tomáš
7.SA
Hodina: 0. - 8. les., Učitel: Lisztwan Adam, Moldrzyk Richard, Vlček Martin, Zíka Tomáš