Přehled akcí: říjen 2018

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.10.
(Po)
 

 

Fyzikální exkurze CERN

Bernatíková Kateřina, Gaierová Melánie

 
2.10.
(Út)
 

 

Fyzikální exkurze CERN

Bernatíková Kateřina, Gaierová Melánie

 
3.10.
(St)
 

 

Corny atletika

Lisztwan Adam

 

Fyzikální exkurze CERN

Bernatíková Kateřina, Gaierová Melánie

 
4.10.
(Čt)
 

 

Fyzikální exkurze CERN

Bernatíková Kateřina, Gaierová Melánie

 
5.10.
(Pá)
 

 

Fyzikální exkurze CERN

Bernatíková Kateřina, Gaierová Melánie

 
12.10.
(Pá)
 

7:05-15:30

Erasmus days
dle rozpisu v rámci výuky cizích jazyků 8:00 - 9:00- The Alien Grammar Show - PA, SA, TA, KA 10:00 - 11:00 - The Lets Go Travel Show - QA, SxA 12:00 - 13:00 - History of England Part I - 3.A, 4.A

 

 
15.10.
(Po)
 

10:50-12:25

Bible a my

Bernatíková Kateřina
CH

 
16.10.
(Út)
 

8:00- 9:35

Prevence negativních jevů
beseda

3.A
Belanová Simona (3.A), Lýsková Monika (3.A)
Au

 
17.10.
(St)
 

8:00-13:50

Seminář pro talentované žáky z fyziky

Gaierová Melánie
Bazgier A. (1.A), Bilková M. (2.A), Bílková H. (6.SA), Fedor D. (7.SA), Gajda O. (6.SA), Kluzová K. (1.A), Matloch J. (1.A), Mrowiecová A. (5.QA), Nogawczyková E. (5.QA), Novotný T. (6.SA), Prokopová K. (7.SA), Říčanová V. (6.SA)

8:00- 8:45

Interaktivní výuka angličtiny

5.QA
Pietrová Iveta (5.QA), Secová Marcela (5.QA)
QA

10:50-11:35

Interaktivní výuka angličtiny

1.A
Kufová Tereza (1.A), Pietrová Iveta (1.A)
1.A

11:00

Rendez-vous
KÚ Ostrava

Šteflová Andrea
Černohorská K. (8.OA), Duchoňová M. (4.A), Chroboczková D. (7.SA), Kaczmarczyk J. (4.A), Kelnerová A. (8.OA), Macurová Š. (6.SA), Mokroszová D. (8.OA), Molinová V. (3.A), Sikorová K. (7.SA), Szotkowská V. (4.A), Wojnarová K. (3.A), Wrzecionko O. (8.OA)

 
18.10.
(Čt)
 

 

Pohár starosty města Českého Těšína
Basketbal dívky

Moldrzyk Richard

 

Envofilm 2018
Albrechtova SŠ

Pavelka Jiří

 
19.10.
(Pá)
 

8:00-13:50

Divadelní představení - německý jazyk
Ostrava

2.A(N), 3.A(N), 5.QA(N), 6.SA(N)
Belanová Simona (6.SA(N)), Nogová Dagmar (6.SA(N)), Pietrová Iveta (6.SA(N))

 
23.10.
(Út)
 

8:00-10:40

Testy profesionální orientace

6.SA
SxA

8:00-10:40

Nicholas Winton - Síla lidskosti
Film s besedou

1.A, 4.A(SD), 4.A(MDS), 8.OA(SD), 8.OA(MDS)
Belanová Simona (8.OA(MDS)), Labaj Václav (8.OA(MDS))

 
24.10.
(St)
 

 

Pohár starosty města Českého Těšína
Basketbal chlapci

Moldrzyk Richard

 
25.10.
(Čt)
 

8:00-10:40

Testy profesionální administrace

2.A
2.A

14:00

Setkání metodiků prevence SŠ

Belanová Simona
STU

 

Gaudeamus - Brno

4.A, 8.OA

 

Moravskoslezský matematický šampionát
dohled Žž místo Ku

Kubínková Pavla
Fedor D. (7.SA), Koch K. (7.SA), Prokopová K. (7.SA)

 
26.10.
(Pá)
 

8:00-13:50

Seminář pro talentované žáky z fyziky

Gaierová Melánie
Bazgier A. (1.A), Bilková M. (2.A), Bílková H. (6.SA), Fedor D. (7.SA), Gajda O. (6.SA), Kluzová K. (1.A), Matloch J. (1.A), Mrowiecová A. (5.QA), Nogawczyková E. (5.QA), Novotný T. (6.SA), Prokopová K. (7.SA), Říčanová V. (6.SA)

17.10.2018 (11:41)

Zpracováno v systému Bakaláři