Přehled akcí: listopad 2018

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.11.
(Čt)
 

8:00-13:50

Seminář pro talentované žáky z fyziky

Gaierová Melánie
Bazgier A. (1.A), Bilková M. (2.A), Bílková H. (6.SA), Fedor D. (7.SA), Gajda O. (6.SA), Kluzová K. (1.A), Matloch J. (1.A), Mrowiecová A. (5.QA), Nogawczyková E. (5.QA), Novotný T. (6.SA), Prokopová K. (7.SA), Říčanová V. (6.SA)

 
5.11.
(Po)
 

 

Bobřík informatiky
PA, SA pondělí až pátek

 

 
6.11.
(Út)
 

8:00- 9:35

Prevence negativních jevů
beseda

2.A
Belanová Simona (2.A)
2.A

8:00-13:00

Pohár starosty města Českého Těšína
Basketbal chlapci

Vlček Martin

9:55-12:25

Divadelní představení- Stříhali do hola Josefa Kainara

3.TA, 4.KA
Bernatíková Kateřina (4.KA), Jírová Lenka (3.TA), Labaj Václav (3.TA), Vlček David (4.KA)

 

Výstava středních škol - Volba povolání 2018 - Karviná

Lýsková Monika, Pavelka Jiří

 
8.11.
(Čt)
 

8:00-11:35

Badatelský projekt (fyzika) - Hrátky s těžištěm
Třída SA + ZŠ Slezská Přesun žáků v 8:00 - Št/ Be Návrat žáků - 10:50 - Jí/Kl

Gaierová Melánie

 
9.11.
(Pá)
 

 

Celostátníé setkání na Katedře mediálních studií a žurnalistiky Brno

Dluhošová Iva
Moravcová K. (8.OA)

 
12.11.
(Po)
 

8:00-13:50

Pohár starosty města Českého Těšína
volejbal chlapci

Lisztwan Adam

 

Bobřík informatiky
3.A, 4.A, SpA, OkA 2. vyučovací hodina - Pa - VT1

 

 
13.11.
(Út)
 

 

Soutěž mladých zoologů

Lisztwan Adam
Balušíková J. (2.SA), Dehnerová K. (2.SA), Chrobočková E. (2.SA), John J. (2.SA), Niedobová N. (2.SA), Romanová J. (2.SA), Skupin M. (2.SA), Suchánková R. (2.SA), Trinhová H. (2.SA), Walicová E. (2.SA)

 

Bobřík informatiky
2.A - 3. vyučovací hodina - Oc, Pa SxA - 4. vyučovací hodina - Oc, Pa QA - v rámci výuky IVT - 6. a 7. vyučovací hodina

 

 
14.11.
(St)
 

9:55-11:35

Beseda s Janerm Krylem
Dohled - vyučující v konkrétních hodinách

1.A, 2.A, 3.A, 4.A, 5.QA, 6.SA, 7.SA, 8.OA
Au

 

Bobřík informatiky
KA - Oc

 

 
15.11.
(Čt)
 

10:50-12:25

Lingvistická olympiáda
školní kolo

Lýsková Monika

16:00

Třídní schůzky

 

16:00

Členská schůze SR
Aula

 

 

Den GIS - VŠB-katedra geoinformatiky

1.A, 5.QA
Dümler Jaromír (5.QA), Moldrzyk Richard (1.A), Nogová Dagmar (5.QA)

 
16.11.
(Pá)
 

 

Zkouška na maturitní ples
Třída 4.A od 8:00 do 11:00 Třída OkA od 11:00 do 14:00 Třída 4.A má výuku 5b a 6. vyučovací hodinu Třída OkA má výuku 1. a 2. vyučovací hodinu

 

 

Fyzikální náboj
Ostrava

Gaierová Melánie
Burkuš A. (6.SA), Fedor D. (7.SA), Fedor F. (8.OA), Gajda O. (6.SA), Guznarová I. (6.SA), Lohn M. (2.A), Mokroszová D. (8.OA), Mrowiecová A. (5.QA), Pieczková A. (6.SA), Prokopová K. (7.SA)

 

Bobřík informatiky
TA - Oc

 

 
17.11.
(So)
 

19:00

Maturitní ples

4.A, 8.OA
Ciencialová Lenka (4.A), Pavelka Jiří (8.OA)

 
19.11.
(Po)
 

 

Fakescape - základy informační a mediální gramotnosti
2.v.h. - OkA 3.v.h. - SxA 4.v.h. - 4.A 5a v.h. - SpA 6.v.h. - 3.A 7.v.h. - 2.A Beseda v rámci výuky ZSV.

 

 
20.11.
(Út)
 

8:00- 9:35

Prevence negativních jevů
beseda

1.A
Belanová Simona (1.A), Lýsková Monika (1.A)
SpA

9:55-11:35

Jeden svět na školách - beseda - Únor 1948 a jeho důsledky
plk. Ing. františek Valdštýn

4.A, 8.OA
Belanová Simona (8.OA), Labaj Václav (8.OA)

 
21.11.
(St)
 

 

Florbal Challenge - Ostrava

Vlček Martin

 
22.11.
(Čt)
 

15:00-18:00

Den otevřených dveří

 

 
23.11.
(Pá)
 

8:00-13:00

Stacionář - Třinec

Köllnerová Daniela

10:50-12:25

Éčka v potravinách
přenáška, Věda na přání

3.A(SBi1), 3.A(SBi2), 4.A(SCH1), 4.A(SBi1), 4.A(SBi2), 4.A(AnS1), 4.A(AnS2), 7.SA(SBi1), 7.SA(SBi2), 8.OA(SCH2), 8.OA(SBi1), 8.OA(SBi2), 8.OA(AnS1), 8.OA(AnS2)
Hudec Tomáš (8.OA(AnS2)), Ciencialová Lenka (4.A(AnS2))

 
27.11.
(Út)
 

 

Okresní kolo - volejbal dívek

Bartečková Eva

 
29.11.
(Čt)
 

 

Pohár starosty města Českého Těšína
volejbal dívky

Bartečková Eva

20.11.2018 (14:51)

Zpracováno v systému Bakaláři